Rejestrowanie skoku tandemowego – tylko najlepszy sprzęt!

post details top
Kwi 19th, 2014
post details top

Jeżeli zamierza się zakupić skok tandemowy i dodatkowo usługę jego rejestrowania, wtedy warto dokładnie sprawdzić, czy firma, która oferuje takie usługi, rzeczywiście jest godna polecenia. Gdy liczy się najlepsza jakość materiału ze skoku, wtedy rzeczywiście trzeba zobaczyć dokładnie, co dana firma na do zaoferowania w tej dziedzinie. Gdy firma nie dysponuje należytym sprzętem, wtedy zdjęcia i filmy nie będą wglądały ładnie!

Jakość HD najlepsza

Do rejestrowania skoków spadochronowych wykorzystuje się specjalne kamery. Najlepiej, aby był to sprzęt przeznaczony głównie do rejestrowania sportów, czyli sprawdzający się w ekstremalnych sytuacjach i mogący zarejestrować każdy najdrobniejszy szczegół tego niezwykłego wydarzenia. Kamery tego rodzaju są doskonale zabezpieczone przed różnego rodzaju wstrząsami, dlatego ich obraz jest właściwie ustabilizowany i w związku z tym otrzymuje się jeszcze ładniejsze zdjęcia i filmy. Sprzęt stosowany przy rejestrowaniu powinien dawać jakość HD – wtedy obraz będzie wyjątkowo ostry.

Jak rejestruje się skok spadochronowy?

Żeby otrzymać świetny materiał ze swojego skoku spadochronowego, trzeba wykupić na początek taką właśnie opcję. Nie jest ona tania, ale cena też nie jest zaporowa, dlatego wiele osób się na nią decyduje. Zapłacić trzeba wtedy około 200 złotych za jednocześnie zdjęcia i film (niektóre firmy nie dają możliwości zrobienia tylko filmu lub zdjęć w niższej cenie, ponieważ do rejestracji wykorzystywany jest ten sam sprzęt). Za nagrywanie odpowiedzialna jest dodatkowa osoba, która skacze wraz z instruktorem i uczestnikiem – nie jest ona oczywiście przypięta, skacze samodzielnie. Na jej kasku znajduje się wówczas zamocowana kamera, która wszystko nagrywa, dlatego osoba, która ma takie zadanie, musi też cały czas uważać, żeby uchwycić wszystkie najważniejsze momenty. Rzadko kiedy stosuje się nagrywanie z ręki – to nie tylko bardziej niebezpieczne, ale dodatkowo także obraz nie jest wtedy odpowiednio ustabilizowany.

Firmy na swoich stronach zamieszczają zdjęcia i filmy ze skoków, dlatego można przekonać się, czy nagrywanie rzeczywiście jest na wysokim poziomie i warto zlecać je przy skoku spadochronowym.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cześć! Witaj na moim blogu poświęconym skokom. Pamiętaj dodać mnie do swojego kanału RSS