Kupujemy skok tandemowy w prezencie

post details top
Cze 16th, 2014
post details top
Kupujemy skok tandemowy w prezencie

Skakanie ze spadochronem stało się obecnie powszechnie dostępną rozrywką i teraz decyduje się na nią coraz więcej osób! Wprawdzie nie jest najtańszym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale jednocześnie też to jedna z tych okazji, na które warto przeznaczyć wyższą sumę, aby przeżyć coś niezapomnianego.

Właśnie dlatego skoki spadochronowe tak często kupowane są także na prezent. Jak można to zrobić? To naprawdę bardzo proste – dla tych, którzy chcą zrobić unikatowy upominek bliskiej osobie, przygotowaliśmy nasz poradnik. Zachęcamy do sprawdzenia, jak krok po kroku kupić skok tandemowy w prezencie.

Pierwszym etapem jest wybranie firmy, która ma zając się organizacją skoku. Do tego celu wystarczy tylko przejrzeć ofertę dostępną w internecie, co powinno zająć dosłownie kilka minut. Warto porównać ceny, miejsca skoków, dostępny sprzęt, dane o instruktorach. Można też poszukać opinii o firmach na forach internetowych. Gdy firma została już wybrana, należy przejść do rezerwacji internetowej – udostępniają ją praktycznie wszystkie firmy. W tym celu należy wypisać formularz rezerwacji i wskazać, że skok kupuje się na prezent. Wtedy otrzymuje się voucher bez wskazania określonego dnia skoku z góry. To wygodna opcja, ponieważ nie zawsze osoba obdarowująca takim prezentem zna dokładnie plan solenizanta, który ma go otrzymać. Voucher pozwala na wybranie terminu już po zakupie w przeciwieństwie do zwykłej rezerwacji ze wskazaniem terminu. Zapłatę wykonuje się z góry. Najlepiej skorzystać z szybkich systemów płatności internetowych, które informację o zapłacie przekazują natychmiastowo do odbiorcy. Po otrzymaniu wpłaty firma spadochroniarska wysyła voucher w formie e-maila do wskazanego obiorcy lub też pocztą jako tradycyjne zaproszenie. Także w niektórych przypadkach można pobrać plik z zaproszeniem, wydrukować go samodzielnie i przekazać w prezencie.

Ile trzeba będzie zapłacić za tego rodzaju prezent? Niewątpliwie nie należy on do najtańszych, ponieważ trzeba liczyć się z wydatkiem minimum 400 złotych. Najlepiej jednak przeznaczyć na nieco większą sumę, aby kupić skok z wyższej wysokości i wraz z wideo rejestracją i zdjęciami, aby uczestnik skoku miał niezwykłą pamiątkę. Wtedy trzeba zapłacić od 600 złotych za skok z 3000 metrów do ponad 800 złotych za skok z 4000 metrów.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cześć! Witaj na moim blogu poświęconym skokom. Pamiętaj dodać mnie do swojego kanału RSS