Ceny skoków tandemowych – tanio czy drogo?

post details top
Kwi 27th, 2014
post details top
Ceny skoków tandemowych – tanio czy drogo?

Skoki tandemowe to świetne rozwiązanie, jeżeli jednocześnie chce się spróbować swoich sił właśnie w tej kwestii, wtedy można spełnić takie marzenie i to wcale nie w takich wyjątkowo wysokich cenach! Ile trzeba przygotować pieniędzy? Czy można uzyskać jakieś ciekawe obniżki?

Ceny skoków w tandemie są zależne od kilku różnych elementów, w tym przede wszystkim wysokości oraz od dodatkowych usług takich jak rejestrowanie całego wydarzenia. Trzeba w związku z tym poświęcić czas, żeby znaleźć taką firmę, która będzie mogła zaoferować najbardziej korzystne ceny. Przy szukaniu warto zawsze sprawdzać nie tylko same opłaty, ale dodatkowo także odległość od lotniska – może się okazać, że nawet dość tani skok nie będzie opłacalny, ponieważ trzeba będzie wtedy dojechać na lotnisko znacznie dalej, dlatego cena będzie na takiej samej wysokości lub nawet wyższa!

Za podstawowy skok zapłaci się około 500 złotych – to oferta dotycząca skoku z 3000 metrów, co daje około pół minuty swobodnego spadania. Natomiast za skok z 4000 metrów zwykle trzeba uiścić już około 200 złotych więcej. Warto tyle zapłacić, ponieważ wtedy emocji jest znacznie więcej. Do tych podstawowych cen trzeba będzie dodać jeszcze te związane z rejestracją całego wydarzenia – praktycznie każda firma ma usługi rejestracji w swojej ofercie. Cena to zwykle od 150 do 250 złotych, więc za całość skoku nieraz można zapłacić nawet koło 1000 złotych! Nie jest to wyjątkowo niska suma, ale wtedy ma się nie tylko długi skok, to jeszcze nagrane wszystkie wyjątkowe chwile z niego.

Jednak od standardowych cen mogą być dodane różne obniżki, dlatego wcale nie trzeba płacić tak dużo. Na początek warto znaleźć promocje na portalach zakupów grupowych – nieraz ceny obniżane są o kilkadziesiąt procent, dlatego można oszczędzić. Również można otrzymać rabaty na urodzin, po zakończeniu nauki, również można otrzymać obniżki, jeżeli zamówi się usługę dla kilku osób jednocześnie, ponieważ wtedy każda z nich odstanie obniżkę. Takie obniżki ma między innymi firma skydive.pl. O tym, czy cena jest niska czy wysoka, trzeba już zadecydować samemu – nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cześć! Witaj na moim blogu poświęconym skokom. Pamiętaj dodać mnie do swojego kanału RSS